Výhra v České Třebové
7.1.2023
Výhra v České Třebové
S tradičně silným soupeřem z České Třebové jsme hráli rychlý hokej s mnoha šancemi na obou stranách. Po celé utkání jsme dobře bránili a odměnou nám byl šťastně vstřelený gól. V závěru utkání jsme bohužel nedokázali čelit tlaku domácího týmu a obdrželi jsme vyrovnávací branku. V nájezdech jsme byli lepší a brali jsme zaslouženě výhru za dva body.
Přednáška svazového trenéra.
23.8.2022
Přednáška svazového trenéra.
Pozvání na probíhající kemp přijal svazový trenér Petr Beránek. Pro naše dorostence si připravil přednášku na téma týmovost. Chlapcům se téma s aktivním přístupem přednášejícího líbila a určitě jim pomohla lépe pochopit určité vztahy, které jsou potřeba k tomu,  aby tým dobře fungoval a táhl za jeden provaz i když se skládá z individualit. Další hodinu věnoval dal&sc
Dorost-v derby se Skutčí výhra na nájezdy
19.3.2018
Dorost-v derby se Skutčí výhra na nájezdy
  V posledním utkání vedli domácí již 4-1,ale zbytečné fauly a následná vyloučení dostaly hosty do zápasu a po základní době byl stav utkání vyrovnán. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy,které lépe zvládli hokejisté Hlinska a porazili Skuteč i počtvrté v sezoně.
Dorost-vezeme body z Poličky
12.3.2018
Dorost-vezeme body z Poličky
Z posledního utkání venku vezou hlinečtí dorostenci 3 body,když byli po celé utkání lepším družstvem a po zásluze zvítězili.   
Dorost-Choceň lepší v nájezdech
5.3.2018
Dorost-Choceň lepší v nájezdech
V tomto utkání vedli hlinečtí po dvou třetinách o 2 branky,ale domácí na začátku třetí části hry výsledek otočili.Hostujícímu celku se 8 minut před koncem povedlo vyrovnat a utkání dospělo do nájezdů ve kterých se hráči hostí celou sezonu trápí a i tentokrát v této dovednostní soutěži prohráli.
Dorost-přestřelka v Lanškrouně
19.2.2018
Dorost-přestřelka v Lanškrouně
Toto utkání bylo od začátku až do konce vyrovnané.Hlinečtí hráli od 4 minuty pouze s 9 hráči,když došlo ke zranění jednoho z klíčových hráčů.Po vyrovnaných dvou třetinách se v poslední části hry strhla přestřelka a rozhodnutí padlo půl minuty před koncem do opuštěné branky hostí.Všichni hráči Hlinska zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.
Dorost-a zase ty nájezdy-tentokrát nám nevyšly s Novým Bydžovem
12.2.2018
Dorost-a zase ty nájezdy-tentokrát nám nevyšly s Novým Bydžovem
Hlinečtí hokejisté sehráli smolné utkání.Již v 7 minutě vedli 4-0,ale svojí nekázní dovolili hokejistům z Nového Bydžova v průběhu poslední třetiny vyrovnat a při nájezdech dokonali hosté obrat v celém utkání.
Dorost-s Č.T. se Hlinsku nedaří
5.2.2018
Dorost-s Č.T. se Hlinsku nedaří
Ve druhém utkání o víkendu se hlinečtí připravili o lepší výsledek nevyužitím vyložených šancí a chybami při rozehrávce ve vlastním obranném pásmu.

Potraviny Vysočina s.r.o.