Naše cesta do semifinále končí - stav série 0:2 pro Slovan.

28.2.2024

M o r a v s k á  T ř e b o v á -  hlinečtí jeli k utkání s cílem vrátit čtvrtfinálovou sérii zpět do Hlinska. To se nepodařilo a cesta do semifinále rychle skončila.

Utkání bylo rozehrané velice dobře, stav po první třetině 1:2 pro Horses, ale již první branka soupeře padla po neodpískaném ofsajdu na modré čáře. Ani 4 rozhodčí nestihnou být na místě. O osudu utkání rozhodla druhá třetina a vyloučení 6 hráčů pouze na straně hostí,což zkušený a dobře hrající soupeř dokonale využil ,včetně slabších chvilek obou gólmanů a otočil průběh utknání na 6:2. Ve třetí části domácí navýšli skóre na krutou desítku, teprve poté nastala kompenzace ve faulech a za katr chodili už jen domácí hráči. Hosté již jen kosmeticky upravili výsledek na konečných 10:4.