Zhodnocení sezony nejmenších hokejistů ročník 2010

24.3.2017

Rád bych tímto zhodnotil a rekapituloval uplynulou sezonu 2016-2017 hráčů HC Hlinsko ročník 2010.

Všichni hráči tohoto ročníku docházeli před touto sezonou do základny HC Hlinsko. Jejich „profesionální“ hráčská kariera začala poslední týden v srpnu 2016, kdy byl zrealizován hokejový camp klubu, kterého se většina těchto dětí zúčastnila.

Tímto kempem začaly intenzivní tréninky, které pokračovaliy po celou tuto sezonu.

Naše malé hokejové naděje se také, mimo trénování, zúčastnily nemalého počtu ligových utkání v soutěži MINIHOKEJ 2010, kde sehrály 12 utkání, které byly z převážné části úspěšné. I když některé z nich skončily neúspěchem, tak naši malí hokejisté nesklopili hlavu a intenzivně pracovali, pod vedením zkušených trenérů, kterým patří nemalý dík, na zlepšování kondice a hokejových dovedností.

Tato práce se promítla v posledních 2 ligových utkáních, které děti dotáhly ke kýženému vítězství a tím ukončili svoji první „profesionální“ sezonu v barvách klubu HC Hlinsko.

Rád bych zmínil soupeře, se kterými kluci bojovali v této soutěži. Patří mezi ně kluby z Pardubic, Moravské Třebové, Skutče, Chrudimi, České Třebové a Chocně.

Mimo tuto soutěž, sehráli naše naděje, nemalý počet přátelských utkání a také se zúčastnili vánočního turnaje v Chotěboři, na kterém vybojovali 2. místo a odvezli si krásné stříbrné medaile spolu s pohárem, kvůli kterému na turnaj jeli a vybojovali ho.

Mezi kluby, se kterými jsme sehráli přátelská utkání patří, BK Havlíčkův Brod, HC Chotěboř, HC Světlá nad Sázavou, HC Skuteč.

Věřím, že nadcházející sezona bude tak úspěšná a plná hokejového nadšení, jako minulá.

Velký dík patří trenérům, kteří po celou sezonu trpělivě pracovali s našimi nadějemi a vedli je správným hokejovým směrem.

Samozřejmě nesmíme opomenout a poděkovat rodičům, kteří se podílejí svou trpělivostí, časovou obětavostí, fanděním a vedením dětí k tomu, aby pravidelně docházeli na trénink, že na úspěších, které jsem zmiňoval, mají nemalý podíl.

Ještě jednou děkuji hráčům,kolegům trenérům, rodičům a vedení klubu HC Hlinsko za uplynulou sezonu 2016-2017 a těším se na to, až společně nasadíme brusle a vyjedeme na led v nadcházející sezoně 2017-2018.

Právě se děje

1. místo pro tým starších žáků HC Hlinsko

19. 03. 2023

Starší žáci po roce obhájili celkové první místo v dlouhodobé soutěži.

12. ročník turnaj MATULA CUP - stříbro pro domácí mladší žáky.

19. 03. 2023

H l i n s k o - tradiční turnaj pro mladé hráče připravil domácí klub. V posledním dni sezóny za slunečného jarního počasí se konal již  12. ročník MATULA CUP. Pozvání na letošní ročník přijaly týmy HHK Velké Meziříčí, HC Chotěboř, HC Náchod a čtvrtým týmem byli mladší žáci ročníku 2012 HC Hlinsko. V systému turnaje se do celkových výsledků počítala bodově

Další medailové umístění - bronz v lize mladších mladších žáků pro HC Hlinsko

18. 03. 2023

Poprvé v této sezoně jsme se odhodlali postavit do souteže dva týmy. Každý víkend pravidelně nastupovalo  25 hráčů, nikdo neodpočíval. Z počtu třinácti týmů skončil  tým  hlineckých koníků na pěkném na třetím místě , kdy za sebou nechal i Dynamo Pardubice, druhý tým  obsadil střed tabulky což bylo místo sedmé.

V posledním utkání sezóny 2022/23 odjel soupeř s desítkou.

12. 03. 2023

H l i n s k o - v posledním utkání sezóny si hlinečtí s chutí zastříleli nasázeli soupeři deset branek a vítěznou pohárovou účast zakončili bez ztráty jedniného bodu. Pohár Vladimíra Martince obdržel tým HC Hlinsko přímo z rukou předsedy pardubického krajského svazu pana Vladimíra Martince, legendy československého hokeje a 3 násobného mistra světa.  Vždy nepříjemný soupeř z Poličky nepřijel prohr&aa

Výhra Horses v Lanškrouně rozhodla o vítězi Poháru Vl. Martince

05. 03. 2023