Muži - Hlinsko vyhrálo i podruhé a obsadilo konečné 5. místo v A skupine KHL.

5.3.2012

Právě se děje

A-TÝM Horses - Třetí místo v Pardubickém kraji a 5 celkově z obou krajů je úspěch, tak hodnotí vedení klubu sezónu 2023/24.

20. 04. 2024

Jak sezónu hodnotí předseda klubu a sportovní manažer hlineckého A-týmu a předseda klubu Radek Chlada ? Z s odstupem času po vyřazení ve čtvrtfinále mohu říct, že jsem spokojen. Naše mužstvo se výkonnostně posunulo kupředu, tým jsme doplnili o gólmana a obránce, i místní mladé hráče, vyhnuly se nám zásadní zranění .Myslím si , že kluci udělali velký pokrok jak ve samotných výsledcích, tak

Puky pomáhají - dnes jsme převzali odměnu z Kauflandu.

18. 04. 2024

V celostátní akci Kauflandu - Puky pomáhají příznivci hokeje podpořili HC Hlinsko tak,že je vyzdvihli na stupně vítězů.3 místo je super na to, že nákupy v Kauflandu jsou pro hlinečáky a příznivce dost daleko - o to víc si toho vážíme. Kauflandu a všem kdo vhodili puky pro nás děkujeme za podporu. Pro naši mládež bude v hodnotě 25 000,-  zajištěn nákup zdravé výživy pro spotovce. Šek za přítomnosti vedení klu

LETNÍ KEMP HORSES NA LEDĚ SRPEN - 26.8.-1.9. 2024

02. 04. 2024

Pro ročníky: 2008/2009/2010/2011/2012/2013/2014/2015/2016/ 2017/2018 Na základě zájmu většiny rodičů o celodenní kemp s vyzvednutím dětí v odpoledních hodinách jsme připravili kompletní nabídku více méně jako příměstský tábor. Veškerý program je organizován pod celodenním dohledem trenérů a po odpovídajících věkových skupinách. Kemp je organizován bez přespání. Pro všechny

Hlinsko připravuje výstavbu nové klubovny na zimním stadionu, dojde také k opravě opláštění

24. 03. 2024

Zimní stadion v Olšinkách čeká v letošním roce rozsáhlejší oprava vnějšího opláštění, kdy dojde ke kompletní výměně boční stěny od parku, v plánu je také oprava netěsností střechy. Zároveň město Hlinsko aktivně připravuje výstavbu nového zázemí pro hlinecké hokejisty a veřejnost, vzniknout by mělo u hlavního vstupu uvnitř sportoviště.  „Opravu budovy zimního stadion

Sezónu ukončili i junioři -2.místo za HC Poděbrady.

23. 03. 2024

H l i n s k o -  sezónu 2023/24 ukončila tento týden také hlinecká juniorka pod vedením trenérů R.Břízy a M. Brebery. V sobotním utkání zvítězila 5:1 s Kutnou Horou. V tabulce skupiny 22 regionální ligy obsadila 2.místo za HC Poděbrady. Na třetím místě se umístila Lokomotiva Č.Třebová a na čtvrtém Sršni Kutná Hora.  V posledním utkání sezony měli domácí raketový vstup do utká

V posledním utkání sezony výhra na Slovanu M. Třebová

20. 03. 2024

M o r a v s k á T ř e b o v á - v posledním utkání sezony zajížděli dorostenci Horses do M. Třebové, kde zvítězili 1:3. Družina hráčů  pod vedením  trenérů L. Kunze a T.Tichého neztratila ani bod a v tabulce obsadila 1.místo. # Tým Z V VP PP P Skóre B 1 HC Hlinsko 8 8 0 0 0 42:23:00 24 2 HC Spartak Choceň 7 5 0 0 2 37:17:00 15 3 Slovan Morav.Třebová 7 2 1 0 4 26:25:00 8 4 SK Sršni Kutná Hor

Starší žáci po roce opět první

16. 03. 2024

Přímý souboj o první místo v tabulce pro hlinecké koníky vyšel vítezně.

Další první místo - tentokrát Dorost

Bez jediné prohry ovládají dorostenci svoji skupinu a před posledním utkáním v Moravské Třebové maji zajištěno prvni místo.

Vyrovnané utkání s Kutnou Horou dorostenci dotáhli do vítězného konce.

11. 03. 2024

Dorostenci si udržují první místo ve skupině 29 a potvrdili to také v sobotním utkání se Sršni.

Matyas Myška nastřílel v Chocni sedm branek

10. 03. 2024

Mladší žáci sehrali za vikend dvě utkání a obě vítězně. Na Hlineckém ledě si poradili s Lanškrounem a dnes rozstříleli Choceň.

[id_zaznam] =>
            [content] => Moravská Třebová - Hlinsko uzavřelo sezonu 2011/12 na ledě loňského k vítěze krajské ligy vítězstvím. Druhou výhrou v konečném souboji o umístění si tak muži vylepšili reputaci. K tomu jistě pomohla skutečnost, že tým byl po dlouhé době kompletní a opět vysoké nasazení a bojovnost všech hráčů.V utkání vynikal svým výkonem brankář Tomáš Gregor, ze kterého museli být domácí střelci nešťastní a pak útočná řada "mladých pušek" Volf,Havel,Ročárek. 1.třetina - domácí využili hned druhé vhazování puku ke vstřelení branky ve 25 vteřině utkání - Kobza hned po vyhrané buly dokázal nahrát Petrů a ten bleskurychle otevřel skóre 1:0. O chvíli později se po Burešově přihrávce dostal do rychlého brejku Kavalír, ale jeho blafák Kulhavý zneškodnil. Domácí rovněž zahrozili, ale Gregor byl pozorný.Vyrovnání hlinečtí dosáhli ve 4 minutě po ose Černý, Havel, když Volf dorazil odražený puk po Havlově střele 1:1. Vyrovnávací branka nalila hostům sebevědomí a o chvíli později měla šanci k obratu dvojice Michal Sláma a Zadina, přihrávka projela brankovištěm stačilo ji jen správně tečovat do odkrytého prostoru. V 5 minutě měli domácí možnost využít přesilovku Gregor však dokázal vše vyřešit. Rovněž tak přesilovku v 10 minutě Tomáš vychytal bravurním způsobem, když chytil i dva pokusy o dorážku za jeho záda. Domácí se dostali po přesilovkách do tlaku gól visel ve vzduchu, ale Gregor vychytal i protiútok 2 na 1 a zneškodnil Kobzovu gólovku vyrážečkou. V 18 minutě mělo možnost přesilové hry Hlinsko, ale domácí bránili tak dobře, že se hosté k vážnému ohrožení branky ani nedostali. 2.třetinu hlinečtí zahájili mnohem lépe ve 23 minutě si do brejku našlápl Havel, ale jeho únik po Ročárkově přihrávce nedovoleně zastavil před brankovištěm Holub. Nařízené trestné střílení Michal Havel neproměnil, směr jeho střely Kulhavý dokázal vystihnout. Náš následný tlak byl korunován brankou, protože Tomáš Ptáček vybojoval puk na zadním mantinelu, následovala přihrávka na Spala a jeho střelu dostal za brankářova záda Zadina 1:2. Ve 27 minutě máme opět možnost v přesilovce následovaly střelecké pokusy Wasserbauera a v následném střídání střela Tulise, ale teč před brankou dostala puk mimo branku. Náš důraz před brankou proměnil v 30 minutě po kombinaci Šíra s Havlem svojí druhou brankou opět Tomáš Volf 1:3. Domácí byli vývojem zaskočeni a pod dalším tlakem chybovali, v 31 minutě za brankou vybojoval kotouč Zadina a ideálně nahrál Ptáčkovi, který nekompromisně zavěsil 1:4. V brance vystřídal Kulhavého Bureš. Hosté polevili v koncentraci a ve 33 minutě Kobza dokázal proč je pro tým nepostradatelný, když se zkušeně prokličkoval přes 2 hráče a mířil přesně k tyči 2:4. Následovaly rychlé brejky na obou stranách ve 37 minutě čelil Gregor přečíslení 3 na 1, které vychytal a rovněž domácí gólman dokázal vytěstnit střelu z Burešova brejku. Závěrečnou třetinu zahájili domácí fauly, protože již nedokázali udržet nervy na uzdě. První faul na Havla ve 42 minutě, následoval další a za sekeru na Ptáčka putoval na trestnou lavici Rybníkář. Domácí dokázali ubránit obě přesilovky i když po pravdě jsme se do velkého tlaku a tím možnosti brejku ze strany soupeře nehnali. Domácí se snažili zahrozit brejky. V 52 minutě jsme naopak museli bránit za faul Havla, v těchto chvílích však opět exceloval Gregor. Domácí vrhli všechny síly do útoku, ale zcela zapomněli, že z trestné vyskočil Michal Havel, kterého viděl Matin Černý a poslal mu dlouhou přihrávku, tento rychlý brejk Michal dokázal střelou k tyči zužitkovat a opět tak odskočit na bezpečné vedení o tři branky 2:5. Domácí se sice snažili smazat gólové manko, ale Gregor byl prostě již neprůstřelný. Změnu stavu přinesla již jen korekce stavu 15 vteřin před koncem, kdy nastřelený puk od Faltuse se odrazem od brusle našeho hráče skončil nešťastně v naší brance. To však radost hlineckých hráčů nemohlo pokazit. Všem hráčům patří dík za zodpovědný a bojovný výkon a vítězství bylo naprosto zasloužené.
            [title] => Muži - Hlinsko vyhrálo i podruhé a obsadilo konečné 5. místo v A skupine KHL.