Skupinová fotka starších žáků HC Hlinsko sezóna 2021/2022. Trenéři: Tomáš Tichý, Lukáš Kunz. Vedoucí mužstva: Iveta Dalecká.
Starší žáci v Litomyšli vybojovali 1.místo v tabulce
26.3.2022
Rozhodující zápas
21.3.2022
Do Litomyšle jsme přijeli s odhodláním vyhrát a zajistit si první místo v tabulce. Zápas byl od samého začátku na obou stranách rychlý. Hned v úvodu první třetiny se nám podařilo dát dva rychlé góly, kterými jsme soupeře zaskočili. V druhé třetině jsme sice inkasovali gól z trestného střílení, ale v naší hře jsme nepolevili. Na začátku třetí třetiny se nám podařilo dát gól
Další výhra v řadě
14.3.2022
Do zápasu jsme vstoupili rychlým bruslením a dobrou kombinační hrou. Bylo vidět, že chceme vyhrát, šance jsme měli, ale nepodařilo se nám gól dát. První třetina proto skončila nerozhodně 1:1. Ve druhé třetině se vyplatila trpělivá hra a góly nám tam napadaly. Ve třetí třetině jsme si již výsledek pohlídali, skóre navýšili a zaslouženě vyhráli. Pochvalu si zaslouží všichni hráči. Poslední zápas se
Domácí výhra
7.3.2022
Na soupeře z Moravské Třebové jsme nastoupili v rychlém tempu, které nám vydrželo po celý zápas. Byli jsme rychlí, kombinačně lepší a zaslouženě jsme vyhráli. Trenér L.K
Napínavé utkání
21.2.2022
Zápas s Poličkou začal v rychlém tempu. Většinu času jsme hráli v útočné třetině a měli jsme optický tlak. Soupeř dobře bránil a my jsme se nedokázali střelecky prosadit. Naopak soupeř z rychlých protiútoků rychle skóroval. Utkání bylo vyrovnané do 55. minuty zápasu, kdy jsme rozhodli dvěma rychlými góly o naší výhře. Trenér L.K.