1.8.2022

Právě se děje

Body z derby berou domácí.

02. 10. 2022

C h r u d i m -  okresní derby skončilo výhrou domácích. Horses v závěru mocně dotahovali na rozdíl jedné branky, ale stejně jako s Litomyšlí při power-play inkasovali, tentokrát v poslední vteřině utkání. První část začali hlinečtí velice dobře, domácí prakticky nepustili  do svého pásma, navíc měli výhodu přesilové hry. Nicméně do útoku domácích zavelel Linhart, který rozezn

Gól v power- play rozhodl o výhře Litomyšle

28. 09. 2022

H l i n s k o  -  v druhém kole krajské ligy nás na domácím ledě čekal ambiciózní celek Litomyšle, který oproti minulé sezóně ještě na několika postech posílil. V prvních deseti minutách se hrál opatrný hokej z obou stran. Více ze hry měli domácí a připravili si i brankové příležitosti, v 7 minutě M. Havel,  v 10 minutě i O. Karásek a ve 12. M. Kišš.  Do vedení se však ve 14. m

Bruslení pro veřejnost - zahajujeme v neděli 2.10. v 13:15 hod.

27. 09. 2022

Z i m n í  s t a d i o n  H l i n s k o -  v neděli 2.10. od 13:15 bude zahájeno oblíbené bruslení pro veřejnost. V následujících měsících se bude veřejné bruslení opakovat v pravidelných termínech. Pro uložení a obuvi či věcí na převléknutí je možné použít uzamykací skříňky Neděle: 13:15 - 14:45 hod Pátek:   17:00 - 18:15 hod. Vstupné: Bruslící : 50,00 Kč  Nebrusl

Trenér P. Rohlík hodnotí utkání Choceň-Hlinsko

26. 09. 2022

Pavel Rohlík hodnotí utkání:  "Jsme spokojeni s výhrou. Chtěli jsme hned v prvním utkání  soutěže bodovat, i když nás čekal velmi silný soupeř a loňský finalista soutěže.  Myslím si, že v rovnovážném stavu hráčů na ledě ve hře pět na pět jsme dominovali. Soupeř výborně sehrál přesilové hry,ve kterých jsme inkasovali 3 branky. V tréninku se na to musíme zaměřit".

Ve strhujícím závěru utkání si odváží všechny body z premiérového utkání soutěže Horses.

25. 09. 2022

C h o c e ň -  v dlouho očekávaném začátku dalšího ročníku soutěže 1. krajské ligy mužů zajížděli hlinečtí Koně k finalistovi minulého ročníku do Chocně. V napínavém utkání rozhodovaly branky v závěrečných pěti minutách utkání ve kterých se prosadil dvěma zásahy Tomáš Bříza. První dvě minuty utkání se odehrávaly v pásmu hostí, ale již v 5 minutě se pře

Poslední přípravné utkání vítězně. V neděli ostrý start soutěže.

21. 09. 2022

P o l i č k a  -  hlinečtí Koně absolvovali poslední přípravné utkání v nedaleké Poličce. V utkání měli po celé utkání převahu, kterou dokázali vyjádřit střelecky. Oba brankáři udrželi čisté konto a dobrou formu do začátku soutěže, byť domácí v závěru přitvrdili a snažili se vstřelit alespoň čestný úspěch.   V neděli 25.9. začíná nový ročník společné soutěže

Silný celek Nového Bydžova předvedl vysokou produktivitu.

18. 09. 2022

H l i n s k o -  v dalším přípravném utkání na domácím ledě přijal pozvání celek Stadionu Nový Bydžov se který v minulé sezóně patřil ke špici královehradeckého kraje. Těšili jsme se na naše  bývalé spoluhráče J.Šuvaru a O. Spala,kteří v Bydžově několik sezón působili,  ti však ukončili aktivní hokejovou kariéru. Soupeř předvedl výkon, ve kterém nebylo mnoh

První přípravné utkání

12. 09. 2022

V prvním přípravném utkání přijelo do Hlinska mužstvo Chocně.Hlinečtí junioři vstoupili do utkání aktivně a brzy vedli dvoubrankovým rozdílem. Hosté vyrovnali a povedlo se jim otočit průběh utkání. Domácí přidali a odměnou jim bylo vyrovnání.Utkání dospělo do prodloužení,ve kterém byli šťastnější hlinečtí. Utkání nabídlo spoustu osobních soubojů,pěkných akc&iac

Po středeční prohře se mohla radovat z výhry Chotěboř

09. 09. 2022

H l i n s k o -  k odvětě v přípravě na sezonu přijel tým soupeře v pozměněné sestavě  s třemi útočnými řadami, domácí tentokrát se čtyřmi s cílem prověřit složení řad a sbírání zkušeností mladých hráčů. Hosté začali velice aktivní hrou a rychlým přístupem k hráčům a tak pokračovali prakticky v celém utkání. V 5 minutě se sice domácí dostali do vedení po brance M.Ki

Z Chotěboře vezeme výhru

07. 09. 2022

C h o t ě b o ř - příprava Horses pokračuje a také ve třetím přípravném utkání hlinečtí hráči dokázali zvítězit. Tentokrát na ledě soupeře který hraje 1. ligu kraje Vysočina. Tradiční blízký soupeř, který má svoji  kvalitu a bude chtít hrát o přední místa v tabulce. Nový kouč z Havl. Brodu, zkušený R. Cachnín,  přivedl do týmu i posily z Brodské Kotliny. Utkání