Letní hokejový kemp - startuje 24.8.

24.8.2020

HC Hlinsko - tak jako předchozích letech připravuje klub společně s trenéry letní kemp na ledě. Tentokrát je novinkou i možnost celodenní přípravy společně s kamarády. V podstatě jako na letním táboře, jen s tím, že děti přivedete ráno na zimní stadion a v odpoledních hodinách si je vyzvednete. Nicméně je zde i možnost pro rodiče kteří mají čas děti přivézt na každý trénink na ledě a zase odvézt, tato varianta je náročnější na dojíždění a čas, ale právě rodiče nás vyzvali k celodenní aktivitě což vidíme velice pozitivně. Bude více tréninku ale i zábavy a času na soutěže či  relax. Kluci se určitě více poznají nejenom při sportu. Cena celodenní varianty je 4500,- Kč cena při dojíždění  1800,-Kč. Na základě převažujícího zájmu vybereme variantu.

Přihlášky jsou k dispozici u trenérů při trénincích nebo o ni požádejte - kontakt  Schweinfurter Dušan : 723 193 077,  e-mail:  21dusan@centrum.cz Přihlášky zašlete zpět do 30.6.