V Litomyšli o výhře Horses rozhodla druhá třetina.

23.1.2019

Hlinečtí vstoupili do zápasu hodně ofenzivně a hned v první minutě skórovali.Po té se začal hrát z obou stran útočný hokej,kde se ani jednomu týmu nechtělo moc bránit.Horses se náramně povedla druhá perioda,ve které během necelých sedmi minut čtyřikrát rozvlnili síť.Třetí třetina nabídla opět svižný hokej se šancemi na obou stranách.Hosté ponaučeni z předchozího zápasu s tímto soupeřem nedopustili žádné drama a zápas v pohodě dohráli.

utkání: Litomyšl : Hlinsko
skóre: 2 : 6
třetiny: 0:1, 1:4, 1:1
branky domácí: Pilavka 2