Přípravka r. 2010 veze stříbro s Chotěboře.

11.4.2018

Turnaj v Chotěboři : 24.3.2018 se naše malé naděje ročníku 2010 zúčastnili turnaje pořádaného klubem HC Chotěboř.

Mezi týmy, které se tohoto turnaje zúčastnili, byly HC Humpolec, HC Chotěboř a BK Havlíčkův Brod.

Hráči HC Hlinsko odehráli celkem 3 utkání, které byly velmi vyrovnané.

Po dvou zasloužených vítězstvích jsme nastoupili proti poslednímu týmu a to BK Havlíčkův Brod.

Po velké snaze a solidním výkonu našich hráčů, jsme na tento tým bohužel nestačili a byť s malým rozdílem, jsme tento zápas prohráli.

Nakonec jsme skončili na perfektním a zaslouženém 2 místě, na které jsme všichni velmi pyšní.

Jsem hrdý na hráče ročníku 2010 s jakou vervou a úsilím bojovali v každém utkání.

V následující sezoně 2018-2019 budeme pracovat ještě usilovněji, abychom se postavili, v nějakém dalším turnaji, na stupínek nejvyšší.

Sportu zdar a hokeji zvlášť -  Michal Votava