Na úvod nového roku vysoká výhra se Dvorem.

3.1.2024

H l i n s k o -  po dlouhé zápasové přestávce způsobené nemocemi soupeřů ( odložené prosincové utkání se Dvorem a Č. Třebovou)  Horses v prvním utkání nového roku přesvědčivě a vysoko zvítězili. Soupeři  ze Dvora Králové nedovolili vstřelit branku.

Prakticky od první minuty hlinečtí udávali tempo hry. V první třetině měl domácí brankář pouze jeden zákrok. Tři branky v první části z nichž dvě padly pro krásných akcích v přesilových hrách daly základ pro další vývoj. V dalších dvou třetinách domácí již jen přidávali branky. Střelecky se dařilo J. Jílkovi, kterému se podařil hattrick. Rovněž se dařilo první domácí útočné řadě, která zaznamenala 5 branek. Až v závěrečné třetině hosté mohli vstřelit čestný úspěch, ale ten se podařilo M. Krausovi bleskurychlým zákrokem lapačkou zlikvidovat a uhájil tak své čisté konto.

HC Hlinsko Horses vs. HC Dvůr Králové
13 : 0
3:0 , 6:0, 4:0
7. Kišš, 7. Bříza , 15. Štěpánek, 24. Havel, 25. Jílek , 28. Beneš, 30. Lojek , 37. Zdražil , 38. Machač , 42. Jílek, 52. Lenoch, 55. Bříza , 59. Jílek
M. Kraus (M. Peřina) — P. Beneš, M. Machač, M. Nepokoj, P. Fink, J. Oliva, Š. Lenoch, M. Lojek — O. Karásek, M. Havel, P. Štěpánek, J. Jílek, T. Bříza, M. Kišš, T. Hudec, R. Chvojka, M. Zdražil
V. Petřík (A. Mráček) — J. Heligr, M. Krejcar, O. Hamerský, J. Vitebský — D. Kačerovský, J. Tomášek, J. Rutrle, J. Vognar, M. Lelka, M. Voděrek, T. Veselý, J. Dudadík, T. Řezáč
Ondřej Havlík — Petr Pošvář, Jaromír Říha Vyloučení 5/7, využití 3:0, oslabení 1:0, diváci: 148