Z hlineckého ledu na kemp ženské reprezentace U16 – Future Olympians

1.12.2022

Po úspěších ženské hokejové reprezentace České Republiky se Český Svaz ledního hokeje rozhodl uspořádat jednodenní rozvojový kemp pod názvem Future Olympians, který bych zaměřen pro rozvoj talentovaných hráček ročníků 2009,2008,2007.

Náš hokejový klub HC Horses Hlinsko obdržel dotaz ohledně možné nominace některé z našich talentovaných hráček.

Po dohodě s hlavním trenérem mládeže panem Jaroslavem Plíškem jsme se rozhodli nominovat naši hráčku z kategorie starší žáci, slečnu Nikolu Navrátilovou.

Nikola si z našeho pohledu tuto možnost zasloužila svojí pílí, šikovností, pozitivním přístupem jak k tréninkovým jednotkám a k ligovým zápasům tak k samotnému hokeji.

O měsíc později přišla pozitivní zpráva od manažerky ženského týmu U16, že Nikola Navrátilová byla na jednodenní rozvojový kemp Future Olympians nominována společně s dalšími 44 nadějnými hráčkami.

Tento kemp se uskutečnil 24.11.2022 na ZS v Milevsku.

Náplní tohoto kempu byla 1 tréninková jednotka na suchu, 1 tréninková jednotka na ledě pod vedením trenérů ženského hokeje ČR 16 a v poslední řadě utkání.

Hlasy a ohlasy:

Trenéři M. Vostava a S. Paseka:

Věřím, že se Nikole tato zkušenost líbila a přinese si do dalšího působení na ledě HC Horses pozitivní a nové zkušenosti, které bude nadále využívat.

Jsme přesvědčeni, že se Nikola presentovala pozitivně a že toto nebyla poslední pozvánka na podobný kemp ženské hokejové representace U16 České Republiky.

Právě se děje

Kohouti rozhodli v přesilovkách. Stav série 1:1

25. 01. 2023

H l i n s k o - v sérii play-off hrané na 3 vítězná  hosté vyrovnali stav na 1:1.  Super návštěva - 625 diváků vidělo výbornou první třetinu domácích. Při hře v pěti vyrovnaný duel, zápas se lámal při nevyužití dvojnásobné početní výhody v přesilové hře domácích 5 na 3  v 26 minutě utkání  za stavu 2:2. Naopak Kohouti dvě přesilové hry využili a to rozhodlo, 4 branky dali v pře

6 otázek pro Marka Kišše

22. 01. 2023

PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná už dnes v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Jak vidí šance Horses produktivní útočník Marek Kišš s jeho 28 na dresu ? · V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Kohouti mají 3 vyrovnan&e

Osmifinále PLAY-OFF vezeme výhru z České Třebové.

22. 01. 2023

Č e s k á T ř e b o v á - v prvním utkání série, která se hraje na 3 vítězná utkání vezou hlinečtí Koně výhru a v sérii se ujímají vedení. Pro středeční utkání v Hlinsku je to ta nejlepší pozvánka a přijít nás podpořit. Jak zápas probíhal? Již ve třetí minutě si vytvořil před brankou Krauze šanci T. Prachař a ve čtvrté minutě přečíslení O.Karáska

6 otázek pro Martina Nepokoje

21. 01. 2023

PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Dnes rozhovor s produktivním obráncem Martinem Nepokojem. · V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Určitě velice kvalitní hokej který předváděli  také v z&

6 otázek pro Milana Machače

21. 01. 2023

PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Dnes s dalším produktivním obráncem Milanem Machačem. · V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče. Co od takového soupeře čekáš? Od České Třebové čekáme rychlý a ofenzivn&ia

6 otázek pro Tomáše Prachaře

20. 01. 2023

PLAY OFF OSMIFINÁLE  soutěže začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Vydali jsme se za zkušeným centrem Tomášem Prachařem a položili mu několik otázek.  V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Tak určitě.... Česk&aacu

6 otázek pro Petra Beneše

20. 01. 2023

PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Vydali jsme se za zkušeným obráncem  Petrem Benešem  a položili mu několik otázek.  V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Od České Třebové če

6 otázek pro Tomáše Vlka

20. 01. 2023

PLAY OFF OSMIFINÁLE začíná v neděli 22. ledna na ledě v České Třebové. Vydali jsme se za gólmanem Tomášem Vlkem  a položili mu několik otázek.  V osmifinále Vás čeká silný tým Kohoutů z České Třebové, který má ve svém kádru lídry bodování nebo i bývalé extraligové hráče?. Co od takového soupeře čekáš? Očekávat se dá jediné, a to velk&yacu

Interní seminář s Michalem Mikeskou

19. 01. 2023

Ve středu 18.1. 2023 nás navštívil na pozvání šéfrenéra Jaroslava Plíška jeden z nejúspěšnějších trenerů mládeže Michal MIkeska. Seminář byl určen pro trenéry dorosteneckých a juniorských kategorií. Michal se s nami podělil o své bohaté zkušenosti jak z klubové tak z reprezentační scény.  Komentář: Jaroslav Plíšek Jsem moc rád, že Michal si našel čas na ná

PLAY OFF rozhovor o týmu s R.Chladou manažerem A týmu.

18. 01. 2023

Poslední kolo 2. části soutěže ve skupinách rozhodlo o soupeři do play-off.  Pro osmifinále je to tým  HC Kohouti Česká Třebová, co na to říkáte? Tato část  soutěže,  je pro všechny týmy stěžejní a připravují se na ni celou sezónu. Je to samozřejmě kvalitní tým a loňský vítěz soutěže. Máme poslední dny na přípravu a v neděli 22.1. začínáme na ledě soupeře. Chceme se připravit co nejl

[1827] => Array
            [id] => 1827
            [date] => 20221201
            [id_zaznam] => 4689
            [content] =>

Tento kemp se uskutečnil 24.11.2022 na ZS v Milevsku.

Hlasy a ohlasy:

Trenéři M. Vostava a S. Paseka:

Potraviny Vysočina s.r.o.