KURZ BRUSLENÍ A NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ.

4.10.2021

Kurz bruslení ZÁKLADNA A NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ začíná od 1. září.

RODIČE POZOR! POKUD CHCETE ABY VAŠE DÍTĚ SPORTOVALO, TAK NYNÍ JE K TOMU TA NEJLEPŠÍ PŘÍLEŽITOST. OD 1. ZÁŘÍ TOTIŽ STARTUJE NÁBOR NOVÝCH KONÍKŮ. PŘIJÍT MŮŽE KAŽDÉ DÍTĚ (KLUCI I HOLKY) OD ČTYŘ LET A ROZHODNĚ NEPOTŘEBUJE ANI HOKEJOVÉ VYBAVENÍ, STAČÍ SI VZÍT BRUSLE, JAKOUKOLIV PŘILBU A RUKAVICE A JDEME NA TO. POD VEDENÍM ZKUŠENÝCH TRENÉRŮ UDĚLAJÍ PRVNÍ KRŮČKY NA BRUSLÍCH A TŘEBA NASTARTUJÍ SLIBNOU KARIÉRU. TAKŽE: POJĎ BRUSLIT A NAUČ SE HRÁT HOKEJ!

Kurz bruslení ZÁKLADNA začíná již ve středu 1. září od 16:30 do 17:30 a dále v sobotu od 8:15 - 9:15. Tyto termíny se  budou dále opakovat a pokračovat v celé sezoně.

VÝCHOVA MLÁDEŽE  JE PRO NÁS POSLÁNÍ
Hokej v Hlinsku má více než 100 letou tradici. Abychom mohli na tradice i sportovní úspěchy nadále navazovat, potřebuje klub stálý příliv mladé krve. Jedna z hlavních priorit, kterou si vedení klubu již před lety zvolilo je péče o mládež, výchova vlastních odchovanců a talentovaných hokejistů.

Těšíme se na další mladé adepty ledního hokeje a  budeme se  snažit je vychovat. Přijďte mezi nás, přiveďte své děti, vnoučata (chlapce i dívky) a umožněte jim věnovat se nejpopulárnějšímu sportu u nás. A není to nic složitého, stačí přijít na trénink náboru a pak už se o vše postaráme. Nemusíte se bát ani vysokých nákladů.

Hokej se každému pak odmění silnými prožitky a bohatými zážitky. Tato hra dává hráči fyzickou kondici, sportovního ducha, smysl pro kolektiv a zodpovědnost, tříbí myšlení, rozhodnost a rychlý úsudek.

Věříme, že hokej vaše ratolesti nadchne, proto budou tréninky náboru pokračovat vždy každou  středu a sobotu viz. rozpis ledu Základna. Nejmenším začínajícím hokejistům ani není třeba kupovat výstroj, stačí brusle, jakákoliv přilba (např. lyžařská nebo cyklistická), rukavice (např. lyžařské) a pak se už jen poprvé postavit na led.  Přijďte se vy i se svými dětmi bavit hokejem!

Kolik to stojí?  Členský kurzovný příspěvěk je 1200,- Kč. Sourozenci 70% částky. Za   7 měsíců výuky, 2x týdně hodina, tj.  56 tréninkových jednotek - tj. 22 korun za  trénink není opravdu moc.

Děti, které se přihlásily do kurzu a uhradili kurzovné  v minulém roce mohou pokračovat zdarma..
Navíc děti dostanou volnou vstupenku na všechny domácí zápasy A-týmu a bude jim v případě  zaregistrování se do klubu HC Hlinsko zapůjčena hokejová výstroj. Členský příspěvek se začne vybírat od poloviny září.

Případné další informace a dotazy směrujte na hlavního trenéra ZÁKLADNY p. Ondřeje Pospíšila tel. 732447223 nebo na p. Dušana Schweinfurtera tel. 723193077