RODIČE POZOR! POKUD máte zájem aby vaše dítě sportovalo tak, TEĎ JE K TOMU TA NEJLEPŠÍ MOŽNOST! POJĎ HRÁT HOKEJ MEZI NÁ" />

Startuje nábor nových Koníků!

30.9.2020

RODIČE POZOR! POKUD máte zájem aby vaše dítě sportovalo tak, TEĎ JE K TOMU TA NEJLEPŠÍ MOŽNOST! POJĎ HRÁT HOKEJ MEZI NÁS! nábor hokejistů.

DNES 2. září  TOTIŽ STARTUJE NÁBOR NOVÝCH koníků do naší základny. PŘIJÍT MŮŽE KAŽDÉ DÍTĚ (KLUCI I HOLKY) OD ČTYŘ LET A nepotřebuje ANI HOKEJOVÉ VYBAVENÍ, STAČÍ SI VZÍT BRUSLE, JAKOUKOLIV PŘILBU A RUKAVICE. POD VEDENÍM ZKUŠENÝCH TRENÉRŮ UDĚLAJÍ  děti PRVNÍ KRŮČKY NA BRUSLÍCH a my je to naučíme.

PRVNÍ TRÉNINK dnes středa 2.9. další V SOBOTU 5.9. a pak takto každý týden.

Jejich o trochu starší kamarádi z týmů přípravek se již také začali připravovat na další sezonu. Hokejisté však potřebují projít úplně prvními krůčky a správnými pohybovými návyky a k tomu slouží nábor pro školičku v naší základně. První trénink náboru začíná ve středu 2. září v 16:30 hod, sobotní trénink 5.9. od 8:15 hod, vždy hodinu. Děti bude bavit nejen bruslení, ale zkušení trenéři klubu se postarají také o to, aby se malí hokejisté co nejvíce bavili.

Věříme, že hokej vaše děti nadchne, proto budou tréninky náboru pokračovat vždy každou středu a sobotu. Viz. sekce rozpis ledu na www.hchlinsko.cz

Nejmenším začínajícím hokejistům ani není třeba kupovat výstroj, stačí brusle, jakákoliv přilba (např. lyžařská nebo cyklistická), rukavice (např. lyžařské) a pak se už jen poprvé postavit na led. K dispozici bude opět i možnost bezplatného zapůjčení opravdové hokejové výstroje pro zaregistrované hráče. Přijďte se vy i vaše děti bavit hokejem!

Výhody registrovaných hráčů v základně

Po uhrazení příspěvku, dítě dostane volnou vstupenku na všechny domácí zápasy A týmu , na bruslení veřejnosti bude chodit zdarma a bude mu v případě potřeby zapůjčena hokejová výstroj.