Pozvánka na hokej - přípravný zápas č. 2

13.9.2018

H l i n s k o - do Olšinek zavítá v neděli další celek, tentokrát z Chocně. Hosty čeká již třetí přípravné utkání, domácí teprve druhé. V Chocni probíhá mnoho změn, výměna trenéra, skládá se nový hráčský kádr po odchodu několika hráčů do České Třebové a hráči z Chrudimi se vrátili do domovského týmu. Z týmu odešel i hlinecký gólman Ondřej Joska, který strávil léto na kempu v USA a po návratu bude studovat VŠ v Kladně, s hokejem však rozhodně nechce končit, pravděpodobná varianta jsou Rokycany. Z webu hostí jsme se dozvěděli, že největším tahákem bude brankářský post, když se klubu podařila dohoda s dlouholetým  extraligovým gólmanem Dynama Pardubic Vladislavem Koutským.  Uvidíme zda se tento borec ukáže již v našem utkání.