Bruslení pro veřejnost - zahajujeme v neděli 2.10. v 13:15 hod.

27.9.2022

Z i m n í  s t a d i o n  H l i n s k o -  v neděli 2.10. od 13:15 bude zahájeno oblíbené bruslení pro veřejnost. V následujících měsících se bude veřejné bruslení opakovat v pravidelných termínech.

01. 12. 2022

Po úspěších ženské hokejové reprezentace České Republiky se Český Svaz ledního hokeje rozhodl uspořádat jednodenní rozvojový kemp pod názvem Future Olympians, který bych zaměřen pro rozvoj talentovaných hráček ročníků 2009,2008,2007. Náš hokejový klub HC Horses Hlinsko obdržel dotaz ohledně možné nominace některé z našich talentovaných hráček. Po dohodě s hlavním trenérem mládeže panem Jar

Hlinsku se v Lanškrouně dařilo- rozhodla první třetina.

30. 11. 2022

L a n š k r o u n - i ve čtvrtém utkání v řadě hlinečtí plně bodovali, tentokrát na ledě Orlů. V utkání rozhodl dostatečný brankový odstup dosažený v první třetině. Do utkání nastoupili Horses aktivně, již ve 4 minutě se bruslařsky prosadil J. Jílek ale jeho střela po překonání obránců šla nad horní tyč. Tlak hlineckých zastavilo oslabení v 8 minutě, přesto se v něm podařil protiútok P. Finka po pravém k

Pět branek do sítě Náchoda ve druhé třetině rozhodlo.

27. 11. 2022

H l i n s k o -  zlepšený výkon ve druhé třetině znamenal třetí výhru v řadě. Střeleckou formu  vyjádřil brankově Martin Nepokoj a zaznamenal první hattrick za Horses. Již po 24 vteřinách hry byl v brejku na náchodskou branku podražen O. Karásek a Horses měli výhodu přesilové hry. Hosté ji dokázali ubránit, nicméně se prakticky nemohli dostat více než 4 minuty ze svého obranného pásma. A nevyužili  přesilovou hru v 5

Soupeř z Poličky zlobil v závěrečné třetině.

23. 11. 2022

H l i n s k o -  i ve druhém zápase druhé části hlinečtí zvítězili, tentokrát na domácím ledě přivítali bojovného soupeře z Poličky. Po dvou třetinách to vypadalo na zcela jasnou záležitost domácích, ale soupeř tradičně bojoval až do konce utkání. Do zápasu vstoupili Horses z velkým zápalem, nenechali soupeře vydechnout a ze soustředěného náporu vznikaly šance. Již ve 3 minutě mohl skórovat M. Zdražil po

Akce TÝDEN HOKEJE měla v Hlinsku úspěch.

21. 11. 2022

H l i n s k o  – další a opět úspěšná akce TÝDEN HOKEJE „ Pojď hrát hokej“ se konala na hlineckém zimáku v Olšinách v pondělí 21.listopadu 2022. V rámci celorepublikové akce a mediální kampaně „Týden hokeje“ v těsné spolupráci s Českým hokejem Praha přitáhla tato akce na ledovou plochu zimního stadionu v Hlinsku 31 dětí. Je zřejmé, že tato akce má

Vysoká výhra v Opočně odstartovala brankou již 17 vteřině.

20. 11. 2022

O p o č n o -  po týdenní pauze odstartovala druhá část soutěže s týmy z Královéhradeckého kraje. Horses načepovali desítku Opočnu a postupně se utkají s týmy Náchoda, Trutnova, Třebochovic a z pardubické skupiny s Chocní, Poličkou a Lanškrounem. Utkání začalo plně v režii hostí, již 17 vteřin po prvním vhazování, které vyhrál v premiérovém utkání centr první útočné

Do A týmu přichází posila na pozici centra.

07. 11. 2022

Ve středu 16.11. se na prvním tréninku s Horses objeví nová posila, zkušený útočník Tomáš Prachař, který několik posledních sezón stravil v České Třebové. Jedná se o produktivního centra, odchovance Žďárského hokeje, který nasbíral zkušenosti nejen v první lize, ale také v řadě druholigových klubů ( Prostějov, Hradeck Králové, Kolín, Chrudim). V minulé sezóně byl souč&aacut

Všechny body pro domácí.

06. 11. 2022

H l i n s k o -  hlinečtí potvrdili roli favorita utkání, ale jako vždy se soupeřem z Poličky to nešlo úplně jednoduše. Dvě vyloučení na začátku první třetiny zastavilo očekávaný nástup domácích. Vedení se ujali v 11. minutě po akci, kterou založil T. Hudec a po vyhraném souboji  P.Štěpánka za brankou hostí se gólově prosadil J. Hron 1:0. V 15 minutě mohl skórovat aktivně hrající T.Grygar. Soupeř zahrozil v

V power play Kouhouti potvrdili zisk všech bodů.

04. 11. 2022

H l i n s k o -  v dohrávce sehráli Horses utkání s lídrem tabulky. Šnůra zranění a nemocí nebere v týmu domácích konce, v kompletní sestavě  sehráli jen první utkání sezóny. Oceňujeme, že nám vedení České Třebové vyšllo vstříc a  umožnilo utkání sehrát v náhradním termínu netradičně dnes v pátek.  Hosté se ujali vedení po 20 vteřinác

Slovan proti okleštěné sestavě Horses bodoval naplno

02. 11. 2022

Moravská Třebová - plný počet bodů si do tabulky připsal Slovan. Hlinečtí odjížděli k utkání v sestavě bez několika stále zraněných hráčů a další se potýkají s nemocemi. Domácí vstoupili do utkání aktivně a první tři minuty byly pro hosty těžké Vl. Saifr měl plné ruce práce. Ve 3 minutě  pálil od modré M. Machač, ale oslabení po vyloučení D.Králíčka se podařilo ubrán