Trenér P. Rohlík hodnotí utkání Choceň-Hlinsko

26.9.2022

Pavel Rohlík hodnotí utkání:

"Jsme spokojeni s výhrou. Chtěli jsme hned v prvním utkání  soutěže bodovat, i když nás čekal velmi silný soupeř a loňský finalista soutěže.

Myslím si, že v rovnovážném stavu hráčů na ledě ve hře pět na pět jsme dominovali. Soupeř výborně sehrál přesilové hry,ve kterých jsme inkasovali 3 branky. V tréninku se na to musíme zaměřit".

Právě se děje

Hlinsku se v Lanškrouně dařilo rozhodla první třetina.

30. 11. 2022

L a n š k r o u n - i ve čtvrtém utkání v řadě hlinečtí plně bodovali, tentokrát na ledě Orlů. V utkání rozhodl dostatečný brankový odstup dosažený v první třetině. Do utkání nastoupili Horses aktivně, již ve 4 minutě se bruslařsky prosadil J. Jílek ale jeho střela po překonání obránců šla nad horní tyč. Tlak hlineckých zastavilo oslabení v 8 minutě, přesto se v něm podařil protiútok P. Finka po pravém k

Pět branek do sítě Náchoda ve druhé třetině rozhodlo.

27. 11. 2022

H l i n s k o -  zlepšený výkon ve druhé třetině znamenal třetí výhru v řadě. Střeleckou formu  vyjádřil brankově Martin Nepokoj a zaznamenal první hattrick za Horses. Již po 24 vteřinách hry byl v brejku na náchodskou branku podražen O. Karásek a Horses měli výhodu přesilové hry. Hosté ji dokázali ubránit, nicméně se prakticky nemohli dostat více než 4 minuty ze svého obranného pásma. A nevyužili  přesilovou hru v 5

Soupeř z Poličky zlobil v závěrečné třetině.

23. 11. 2022

H l i n s k o -  i ve druhém zápase druhé části hlinečtí zvítězili, tentokrát na domácím ledě přivítali bojovného soupeře z Poličky. Po dvou třetinách to vypadalo na zcela jasnou záležitost domácích, ale soupeř tradičně bojoval až do konce utkání. Do zápasu vstoupili Horses z velkým zápalem, nenechali soupeře vydechnout a ze soustředěného náporu vznikaly šance. Již ve 3 minutě mohl skórovat M. Zdražil po

Akce TÝDEN HOKEJE měla v Hlinsku úspěch.

21. 11. 2022

H l i n s k o  – další a opět úspěšná akce TÝDEN HOKEJE „ Pojď hrát hokej“ se konala na hlineckém zimáku v Olšinách v pondělí 21.listopadu 2022. V rámci celorepublikové akce a mediální kampaně „Týden hokeje“ v těsné spolupráci s Českým hokejem Praha přitáhla tato akce na ledovou plochu zimního stadionu v Hlinsku 31 dětí. Je zřejmé, že tato akce má

Vysoká výhra v Opočně odstartovala brankou již 17 vteřině.

20. 11. 2022

O p o č n o -  po týdenní pauze odstartovala druhá část soutěže s týmy z Královéhradeckého kraje. Horses načepovali desítku Opočnu a postupně se utkají s týmy Náchoda, Trutnova, Třebochovic a z pardubické skupiny s Chocní, Poličkou a Lanškrounem. Utkání začalo plně v režii hostí, již 17 vteřin po prvním vhazování, které vyhrál v premiérovém utkání centr první útočné

Do A týmu přichází posila na pozici centra.

07. 11. 2022

Ve středu 16.11. se na prvním tréninku s Horses objeví nová posila, zkušený útočník Tomáš Prachař, který několik posledních sezón stravil v České Třebové. Jedná se o produktivního centra, odchovance Žďárského hokeje, který nasbíral zkušenosti nejen v první lize, ale také v řadě druholigových klubů ( Prostějov, Hradeck Králové, Kolín, Chrudim). V minulé sezóně byl souč&aacut

Všechny body pro domácí.

06. 11. 2022

H l i n s k o -  hlinečtí potvrdili roli favorita utkání, ale jako vždy se soupeřem z Poličky to nešlo úplně jednoduše. Dvě vyloučení na začátku první třetiny zastavilo očekávaný nástup domácích. Vedení se ujali v 11. minutě po akci, kterou založil T. Hudec a po vyhraném souboji  P.Štěpánka za brankou hostí se gólově prosadil J. Hron 1:0. V 15 minutě mohl skórovat aktivně hrající T.Grygar. Soupeř zahrozil v

V power play Kouhouti potvrdili zisk všech bodů.

04. 11. 2022

H l i n s k o -  v dohrávce sehráli Horses utkání s lídrem tabulky. Šnůra zranění a nemocí nebere v týmu domácích konce, v kompletní sestavě  sehráli jen první utkání sezóny. Oceňujeme, že nám vedení České Třebové vyšllo vstříc a  umožnilo utkání sehrát v náhradním termínu netradičně dnes v pátek.  Hosté se ujali vedení po 20 vteřinác

Slovan proti okleštěné sestavě Horses bodoval naplno

02. 11. 2022

Moravská Třebová - plný počet bodů si do tabulky připsal Slovan. Hlinečtí odjížděli k utkání v sestavě bez několika stále zraněných hráčů a další se potýkají s nemocemi. Domácí vstoupili do utkání aktivně a první tři minuty byly pro hosty těžké Vl. Saifr měl plné ruce práce. Ve 3 minutě  pálil od modré M. Machač, ale oslabení po vyloučení D.Králíčka se podařilo ubrán

Hodnocení utkání s Chrudimí

31. 10. 2022

Pavel Rohlík -  ,, Po čtyřech výhrách a velmi dobré hře v Litomyšli jsme hráče připravovali na těžké a důležité utkání s HC Chrudim. Chtěli jsme být aktivní a diktovat tempo hry. Bohužel se nám to, ale nedařilo. Soupeř hrál velmi jednoduše a přímočaře. Nám vázla rozehrávka a přechod do útočného pásma. Několikrát jsme během utkání změnili organizaci hry v útoku, ale výsledkem byla po