NÁBOR

CELOROČNÍ NÁBOR PRO ZAČÍNAJÍCÍ SPORTOVCE

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ DO DRUŽSTVA ZÁKLADNY

• HC HLINSKO, klub s devadesátiletou tradicí, zve všechny KLUKY, HOLKY a jejich rodiče na kurz bruslení. Na tréninky dohlížejí kvalifikovaní trenéři a studenti sportovních vysokých škol. Pravidelné tréninky se konají každou STŘEDU v 16:30 a SOBOTU v 13:15 na zimním stadionu HC Hlinsko.
  • Děti naučíme správným základům bruslení pod dohledem kvalifikovaných trenérů hokeje.V této kategorii se nehrají žádné soutěže, nikam se necestuje. Výuka probíhá zábavnou a nenáročnou formou. Přihlásit se můžete kdykoliv.

VÍCE INFO:
Dušan Schweinfurter - hlavní trenér žákovských kategorií 723 193 077

ZAPŮJČÍME HOKEJOVOU VÝSTROJ, PŘILBY A NYNÍ I BRUSLE ZCELA ZDARMA

promo video: POJĎ HRÁT HOKEJ

Náš oddíl zajišťuje dětem téměř celoroční sportovní vyžití formou pohybových aktivit. Pořádáme letní sportovní soustředění, zimní hokejové a lyžařské závody, turnaje. V letních měsících nabízíme výuku všech ostatních sportů a to v rámci letní přípravy ( baseball, basketbal, plavání, cyklistika).