Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Starší žáci-dobrý výkon v Pardubicích

20.9.2021

Do Pardubic jsme jeli s odhodláním podat co nejlepší výkon a uhrát dobrý výsledek, což se nám podařilo.

Zápas byl od první minuty svižný a rychlý, Pardubice nás tlačili, my jsme, ale úspěšně bránili. První třetina tak skončila 0:0.

Druhá třetina pokračovala ve stejném tempu, ale bohužel jsme dvakrát inkasovali. I přesto jsme stále bojovali a snažili jsme dát gól. Druhá třetina skončila 0:2. Ve třetí třetině jsme snížili na 1:2, ale vzápětí jsme dostali na 1:3. Kluci stále drželi tempo se soupeřem, snažili jsme se o vstřelení gólu, bohužel se nám to nepodařilo a soupeř přidal ještě jeden gól.

S výkonem jsem velmi spokojený, protože kluci dodržovali stanovenou taktiku a na ledě nechali maximum.

Všichni hráči si zaslouží obrovskou pochvalu za odmakaný zápas a doufám, že i další utkání budou takto dobrá, nebo i dokonce lepší. Trenér L.K.

utkání: Pardubice : Hlinsko
skóre: 4 : 1
branky hosté: Fiala
asistence hosté: Tichý
sestava hosté: Škroch, Dalecký, Šula, Vtípil, Šudoma, Kekula V., Král, Kopecký, Tichý, Kekula D., Toral, Novák, Fiala, Kunz, Janda, Kekula J.