Slovan byl tentokrát lepší ve všech činnostech.

29.11.2017

Moravská Třebová -  soupeř nám oplatil prohru z prvního kola i s úroky. Hlinečtí hráči měli zřejmě "slabší" den. Od začátku utkání nezachytili tempo a pohyb soupeře navíc hned v první mínutě faulovali a domácí výhodu okamžitě potrestali brankou.Od toho se odvíjel postupně celý zápas a skóre přibývalo jen na straně domácích. Domácí bruslili a bojovali , kombinovali a vyšlo jim vše na co sáhli včetně trestného střílení. To se však nedá napsat o týmu hostí kdy branky obdrželi i ve vlastních přesilovkách, prostě špatně bylo vše! Snad jen poslední třetina, kterou za rozhodnutého stavu uhráli 3:3 může být malou útěchou.  Tento týden nás čekají ještě dva těžké zápasy, tak ten páteční musí být rozhodně lepší.

utkání: Moravská Třebová : Hlinsko
skóre: 10 : 3
třetiny: 3:0, 4:0, 3:3
branky domácí: Langr 2,Kobza 2, Čikl, Ministr, Fibrich, Pavlovský, Hradil, Augustin