Utkání s Kohouty nevyšlo podle představ.

22.10.2017

Česká Třebová - Hlinsko odjíždělo k soupeři s dvouzápasovým mankem, když Světlá zrušila nedělní zápas.  Utkání mělo svoji kvalitu. Hlinečtí šli po sedmi minutách utkání do vedení a to dvoubrakového. Soupeř dokázal rychle snížit a do konce třetiny obrátit vývoj. To byl zřejmě rozhodující moment. Škoda přijít o vedení po vlastních chybách. I v dalších třetinách hosté měli v prvních polovinách třetiny tlak na branku soupeře, ale neproměnili řadu gólových příležitostí a naopak soupeř z toho těžil. Své sehrála i situace, kdy hosté dosáhli branky a rozhodčí který zřejmě neviděl odpískal přerušení hry - gól tak nemohl být uznán. V každém případě Hlinecký tým sehrál  s týmem Kohoutů rovnocennou partii, kterou rozhodla střelecká kvalita soupeře.

Vývoj utkání  0:2. 3:2, 4:2, 4:3, 6:3

Zásahy brakářů:  27/ 29

utkání: Česká Třebová : Hlinsko
skóre: 6 : 3