Příprava na sezonu v plném proudu.

16.6.2017

Hlinsko - venku je sice letní počasí, nicméně na zimním stadionu probíhají poslední dokončovací práce. Nová severní tribuna je dokončena. Pod ní vyrostly tři nové šatny se oblékly do klubových barev a se zabudovaným sociálním zázemín splňují ty nejvyšší požadavky. Kromě toho je zde i nové zázemí brusírna pro hokejisty i veřejnost, šatna pro rozhodčí, ošetřovna v blízkosti ledové plochy a plynová kotelna. V rámci stavby a novým dispozicím došlo i k přestavbě střídaček pro domácí a hosty na které budou moci vstoupit přímo z nových kabin, byla provedena i úprava vstupu na led v podobě 2 vstupních dvířek na každé střídačce. Pro bruslící veřejnost  je zvýšen komfort a zabezpčení v podobě nových uzamykatelné skříňky na obuv. Celý zimní stadion je nyní rovněž zabezpčen podle nejnovějších standardů  protipožární signalizací, kde hlásiče jsou ve všech místronostech stadionu a dalších určených místech.

Hlinečtí hokejisté se připravují na sezonu od 2. května pravidelně 2xtýdně. Novinkou pro letoší sezonu je přihláška HC Hlinsko do 1.ligy ČR v kategorii mladšího a staršího dorostu, je ve v hráčské spolupráci s partnerským klubem SKLH Žďár nad Sázavou který hraje Extraligu mladšího a staršího dorostu a tato spolupráce je logickou návazností na již dlouholetou spolupráci.