Hlinecký Matula Cup

14.3.2017

Závěr letošní sezóny patřil turnaji, který se konal na našem ledě. Zúčastnili se ho týmy: Horácká Slavie Třebíč, HC Jaroměř a HC Žamberk.

První zápas nás čekal se soupeřem ze Žamberku, ve kterém jsme vůbec nezačali dobře a po první třetině jsme prohrávali 1 : 5. Naše hra byla po celý zápas ospalá, utahaná a nebojovná. Také výsledek tomu odpovídal, kdy jsme prohráli 1: 9.

Po velmi důrazné a hlasité domluvě hráčům po prvním zápase, jsme se vydali na soupeře z Jaroměře. Zde už naše hra bylo o sto procent lepší a na pohled diváka koukatelná. Ve velmi vyrovnaném zápase naši kluci bojovali a makali až do samého konce zápasu. Po pěkných šancích na obou stranách jsme si odnesli zaslouženou remízu 2 : 2.

Do posledního zápasu jsme nastupovali proti relativně slabšímu soupeři z Třebíče. Začali jsme aktivní hrou, kterou jsme si přenesli z minulého zápasu, kdy jsme dobře napadli soupeře a vytvářeli si gólové příležitosti. V obranné činnosti jsme pomohli brankářům a udrželi jsme čisté konto. Vítězství 6 : 0 bylo naše.

Naši kluci vybojovali krásné druhé místo a udělali nám velkou radost. Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům a brankářům za odmakaný turnaj. Velké poděkování si také zaslouží rodiče a fanoušci za hlasité povzbuzování, příjemnou atmosféru a podporu našich malých hvězd. Trenér L.K.

sestava domácí: Dalecký, Švec- Toral, Novák, Janda, Kopecký, Bačkovský, Kunz, Tichý, Marek, Teplá, Kekula, Šudoma, Plíšek, Král