3 + 4 třídy-v M.T. rozhodla třetí třetina

7.3.2017

Poslední soutěžní utkání jsme sehráli na ledě v Moravské Třebové, kdy jsme hned v úvodu zápasu inkasovali a prohrávali jsme 0:2. Poté se naše hra zlepšila, skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a po druhé třetině jsme šli do kabiny za stavu 6:6. Bohužel ve třetí třetině nás soupeř přehrál a dostali jsme 5 gólů. Tímto jsme poslední zápas této sezóny prohráli 7:11.

Doufám, že se naši hráči i rodiče dobře naladí na příští týden, kdy nás čeká na domácím ledě turnaj, ve kterém, doufám, předvedeme dobré výkony za které se nebudeme muset stydět. Tímto zveme všechny rodiče a příbuzné, aby nás přišli podpořit a fandit našim klukům. Trenér L.K.

utkání: Moravská Třebová : Hlinsko
skóre: 11 : 7
sestava hosté: Dalecký-Bačkovský, Novák, Kunz, Kopecký, Toral, Janda, Kekula, Šudoma, Král, Plíšek, Teplá