Akce Pojd hrát hokej předčila očekávání - navštívily ji desítky dětí a rodičů!

29.1.2017

Hlinsko -  včerejší akce "Pojď hrát hokej", kterou organizoval celorepublikově ČSLH s cílem propagovat hokej, nábor a přivést do klubů v celé ČR více dětí měla v Hlinsku velký úspěch.

Akce byla propagována na bilboardech, TV, rádiu. Náš hokejový klub ji propagoval ve svém regionu výlepem plakátů, direct mailem ve školkách, základních školách, na klubových www stránkách a zimním stadionu. Její zorganizování si vyžádalo spoustu času tak aby byla v souladu s pravidly stanovenými ČSLH.

Na zimním stadionu v Hlinsku tak v sobotu odpoledne organizátoři očekávali s jakou odezvou se tato akce setká. Nutno říci, že takový úspěch jsme nečekali. Skutečnost předčila očekávání. Do projektu se přihlásilo 49 dětí a spolu s dalšími čtyřmi si odnesly po akci domů krásné dárky - hlavním byl samozřejmě krásný dres národního týmu. Na stadionu tak bylo s rodiči a dalšími rodinnými příslušníky opravdu živo, takže i s doprovodem přišlo okolo 180 osob.

Na zdárném zajištění akce se podílelo 17 trenérů, vedoucí družtev a vedení klubu.Po samotné registraci dětí proběhlo představení klubu a projekce se záměrem akce, podpora, kterou zajišťuje svaz a klub, představení výstroje i její fyzická ukázka. Děti a rodiče si mohli prohlédnout zázemí kabin a pak již následoval program na ledě. Děti byly rozděleny do 4 skupin, kde s nimi trenéři vyzkoušeli v připravených sekcích na ledě řadu her. Pro úplné začátečníky byly připraveny i plastové hrazdičky. Děti se tak seznámily s ledem, nosily míčky, tahaly se na laně. Na závěr jim jejich " starší 6 a 7 mi letí kamarádi" předvedli ukázku minihokeje a dovednosti, které se naučili za dva roky v klubu i s komentářem jak vše probíhá. Necelá hodina na ledě utekla jako voda.

Na závěr si všichni účastnici udělali společnou fotografii a v 17 hodin byla akce zdárně ukončena.

Fotografie z akce naleznete ve fotogalerii.

Chtěl bych poděkovat a vyslovit uznání ČSLH za přínosnou akci a tímto také našim trenérům a rodičům, s jejichž pomocí jsme mohli akci zorganizovat a provést co možná nejvíce profesionálně a hladce.

Radek Chlada

předseda klubu