Oficiální­ stránky HC Hlinsko, z. s.

Hlasy před utkáním PLAY OFF.

22.1.2016

Ve čtvrtfinálové sérii play- off mužů, která má premiéru v neděli 24. ledna, nastoupí Hlinečtí proti Kohoutům z České Třebové.Zeptali jsme se jak vidí situaci několik osobností našeho klubu: Radek Chlada, předseda klubu a manažer týmu: před sezonou jsme si dali za cíl, vytvořit si co nejpříznivější pozici pro play-off. V první části jsme patřili k prvním čtyřem týmům tabulky. V části sudá lichá jsme ztratili několik utkání, potýkali jsme se ze zraněními i ztrátou formy. V posledních utkáních se Světlou a Poličkou bylo vidět zlepšení, chuť do hry a opět se začíná dařit střelcům. Máme šikovné hráče půjde hlavně o to splnit dané pokyny, udržet disciplínu ve vypjatých chvílích a dát do hry srdce. Dušan Schweinfurter - hlavní trenér Jsme si vědomi silných stránek soupeře.Při splnění taktických pokynů všech jednotlivců můžeme hrát s kýmkoliv. Věřím hráčům, že dají do hry vše co umí a ti zkušení povedou tým k vítězství byť je soupeř podle postavení v tabulce favoritem. Jiří Dítě - útočník a jeden z nejproduktivnějších střelců týmu: V loňské sezoně působil v týmu soupeře. Kohouti mají kvalitní tým, letos s nimi máme vyrovnanou bilanci. Do čtvrtfinále jdeme s cílem zvítězit a probojovat se do čtyřky.
(autor: ph)