Poličku jsme opět nedobili

26.12.2009

O vánočních svátcích jsme sehráli také jedno utkání a to s lídrem tabulky Poličkou.Soupeř byl dosud neporažen a tak jsme chtěli tuto nekonečnou serii soupeři překazit. Byl to zápas prvního z druhým a podle toho se zápas odvíjel.Domácí byli od úvodu aktivnější jak bruslařsky tak i střelecky,ale skvěle chytajícího Josku nemohli prostřelit.Mi jsme také párkrát zahrozili bohužel také bez gólového efektu,proto se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Druhou třetinu jsme začali aktivněji mi.Po pasu na Králíčka který ujížděl sám na domácího brankaře vyzkoušel svojí oblíbenou kličku,ale ani tentokrát se skóre nezměnilo.Za nedlouho jsme ohrozili soupeřovu branku znovu po akci první pětky kterou zakončoval Bříza,bohužel byl soupeřův brankař opět proti.Proto přišel pro nás trest v podobě gólu v naší síti při hře čtyři na čtyři.Potom nám nabídl soupeř hrát dvojnásobnou přesilovku.Chtěli jsme tak moc srovnat skóre,že jsme mysleli jen na útočení jenže soupeř nám vypíchl kotouč a skóroval podruhé.Do konce druhé třetiny jsme inkasovali ještě jednu branku.Stav po druhé třetině činil 3:0 pro domácí.O přestávce jsme si řekli,že se pokusíme s výsledkem něco udělat.A podařilo se,Králíček vyslal dlouhou přihrávku na najíždějícího Zahálku a ten konečně snížil na 3:1.Soupeře jsme začali tlačit jenže místo dalšího snížení opět soupeř odskočil na rozdíl tří branek.Ve dvanácté minutě jsme opět snížili gólem Břízi na rozdíl dvou branek.Myslel jsem,že se nadechnem k závěrečnému náporu a o výsledek se ještě poperem,jenže soupeř nic takového nedovolil.Naopak potrestal naše chyby dalšími dvěma góly na konečných 6:2.Závěrem musím dodat,že jsme udělali příliš mnoho chyb které s takto kvalitním soupeřem nemůžeme dělat.Nechci kluky omlouvat,ale musím ještě dodat že čtyři branky domácích vstřelil jeden hráč a na zbývající dvě přihrával.
utkání: :
skóre: 6 : 2