Mladší žáci - Odnesla to Moravská Třebová

12.12.2009

Po dlouhých dvaceti dnech bez zápasu jsme se konečně dočkali.Natěšenost na zápas byla v kabině veliká, jenom jsme se trochu obávali přemotivovanosti družstva.Našim soupeřem byla Mor.Třebová.Od začátku jsme byli aktivnějším celkem s mnoha šancemi, bohužel bez výsledku.Až v páté minutě se ujala kombinace první pětky, kterou zakončoval Kovárník.Další gól na sebe nenechal dlouho čekat a po nahození obránce opět doklepával Kovárník.Za chvíli poté přidal branku ještě Králíček.Soupeř se ještě snažil s výsledkem něco udělat a po hrubé chybě naší obrany ihned skóroval na 3:1.To bylo od soupeře z jeho strany na celý zápas vše.Do konce třetiny ještě skóroval Zahálka po nahrávce Mence. Druhá třetina patřila dvojci Králíček,Bříza,kdy po krásných akcích,první jmenovaný nahravá na góly Tomáši Břízovi,který vždy nekompromisně zavěšuje.A to hned třikrát. Tímto ozdobil tuto třetinu hattrickem. Do konce třetiny přidal gól ještě Mach a tak jsme do kabiny odcházeli za stavu 8:1 Do třetí třetiny jsme vstupovali s pozměněnou sestavou a podle toho to také tak vypadalo.Z první vážnější akce této třetiny skóroval potřetí i Kovárník, který dovršil taktéž hattrick.I po mnoha nepřesnostech, které způsobila změna sestavy, jsme byli na hřišti lepším celkem.Prvního gólu se dočkal letos i Matěj Dvořák.Do konce utkání jsme soupeře už k ničemu nepustili a ještě další dva góly přidali. Konečný stav utkání činil 12:1.
utkání: :
skóre: 12 : 1
třetiny: 4:1,4:0, 4:0
branky domácí: Bříza 3x , Kovárník3x , Králíček2x , Zahálka2x , Mach1x , Dvořák1x
asistence domácí: Králíček5x Bříza2x Bíško1xZahálka1x Menc 2x